Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság

A Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság levelezős versenyére ebben a tanévben iskolánkból három tanuló jelentkezett. A többhavi folyamatos eredményes feladatmegoldások után jelentkezhettek a megyei döntőre.

Így jelentkezett Simon Klaudia 8. osztályos tanuló magyarból, Kovács Imre 8. osztályos tanuló történelemből és Szőllősi Vanessza 6. osztályos tanuló angol nyelvből.

A több évi versenyzés után közülük Kovács Imrének és Szőllősi Vanesszának sikerült megyei első helyezést elérni. Így ők részt vehettek 2014. május 24-én a Szegeden megrendezésre kerülő „Országos döntőn”, ahol Vanessza II. helyezést, Imre pedig V. helyezést ért el!

Gratulálunk nekik az elért szép eredményhez, és sok sikert kívánunk a továbbiakban is!