Mesemondó verseny

November 20-án tartottuk meg mesemondó versenyünket. Mint mindig, a témát most is a nagykereki versenyhez igazítottuk. Más népek meséiből kellett felkészülni a tanulóknak. Hallhattunk angol, görög indián, orosz vagy éppen cigány népmesét is. A szép számú induló közül négy tanuló képviselhette iskolánkat Nagykerekiben.

1-2. osztályos korcsoport:
Major Kincső (2. osztály)
Felkészítő: Harasztosiné Vadász Ilona pedagógus

3-4. osztályos korcsoport:
Berek Nóra (4. osztály)
Szepesi Petra (4. osztály)
Felkészítő: Vadászné Farkas Éva pedagógus

Felső tagozat:
Kovács Anita (6. osztály)
Felkészítő: Kissné Balogh Krisztina pedagógus

A verseny lebonyolítását köszönjük Gazsóné Cser Irma pedagógusnak, a helyezetteknek gratulálunk! A többiek pedig ne csüggedjenek, hanem azt kérjük tőlük, hogy jövőre is induljanak el a versenyen, így megmutatva, hogy mennyit fejlődtek.

A nagykereki versenyen a 3-4. osztályos korcsoportban a mi iskolánk tanulója, Szepesi Petra érte el az I. helyezést, melyhez ezúton is szívből gratulálunk!

A versenyen készült képeket megtekintheti a Galériában.