Tanévzáró ünnepség – 2015.

2015. június 17-én tartottuk tanévzáró ünnepségünket. Beszámoló, képek.

2015. június 17-én tartottuk iskolánkban a tanévzáró ünnepséget. A Himnusz után két 4. osztályos tanulónk adott elő botos táncot, melyet Vadászné Farkas Éva tanítónő tanított be nekik. Ezt követően Veress Sándorné, intézményvezető helyettes beszédét hallhattuk, melyből megtudhattuk, hogy az idei tanévben milyen versenyen vettek részt tanulóink, tanulmányi átlagunkat, illetve azt is, hogy iskolánkban nyáron sem áll meg az élet: Gyermekeink különféle táborokban vehetnek részt, melyek közül van olyan, ami iskolánkban és van olyan, mely a Balatonnál lesz. Ezen programok az Erzsébet Tábor keretein belül valósulnak meg. Ezután a jutalomkönyvek és oklevelek kerültek átadásra. A műsoron részt vett Dr. Varga Viktória, a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Berettyóújfalui Tankerületének munkatársa, akitől iskolánk azon tanulói vehettek át oklevelet, akik valamilyen területen kiemelkedő sikert értek el. Emellett két pedagógusunk is oklevelet és virágot kapott. Pedagógusnap alkalmából Vadászné Farkas Éva, a hátrányos helyzetű tanulók körében végzett nevelő és oktató munkájáért, míg Kissné Balogh Krisztina, a hátrányos helyzetű tanulók tehetséggondozása és felzárkóztatása terén végzett kimagasló szakmai munkájáért kapott elismerő oklevelet. A Berettyóújfalui Tankerület által kifejlesztett egységes mérési rendszer valamennyi tankerületi iskolában, így nálunk is bevezetésre került a 3., illetve 5. osztályban. Ezen mérés alapján a legnagyobb fejlődést mutató diákjaink kaptak oklevelet. Az egész évben nyújtott segítségéért, ötleteiért, munkájának elismeréseként virágot kapott Szőllősiné Makula Tímea, az iskola Szülői Munkaközösségének vezetője. Tanulóink a Szózat meghallgatása után vehették kézbe bizonyítványaikat. Reméljük, hogy minden tanulónk meg van elégedve az egész évben nyújtott teljesítményével. Minden tanulónknak gratulálunk! Kedves Gyerekek, Szülők! A nyáron vigyázzatok, vigyázzanak gyermekeikre, hiszen az önfeledt szabadidőben az apróbb balesetek mellett sajnos nagyobbak is előfordulhatnak. Reméljük, hogy szeptemberben tanulóink rengeteg sok élménnyel térnek vissza iskolánkba. A nyári szünidőre jó pihenést kívánunk Nektek!

A műsoron készült képeket megtekinthetik a galériában.